Płytki ceramiczne do salonu

Gdzie domownicy spędzają najwięcej czasu w ciągu dnia? Chyba wszyscy się zgodzimy, że w salonie, gdzie jest wystarczająco dużo miejsca, by wspólnie się spotkać i zrelaksować, oglądając ulubiony serial lub film. Oferowane przez nas płytki ceramiczne podłogowe i ścienne to doskonała alternatywa dla paneli. Zaletą tego rozwiązania jest większa wytrzymałość i odporność na zabrudzenia oraz zarysowania. W domu, gdzie dużo się dzieje, a także tam, gdzie mieszkają małe dzieci, a po podłodze biegają zwierzęta, dostępne do wglądu w naszym bydgoskim punkcie sprzedaży produkty to najlepsze rozwiązanie.


W naszym asortymencie posiadamy ceramiczne płytki do salonu również w wersji ściennej. Proponujemy produkty o ciekawych fakturach i wzorach, które znacznie podniosą atrakcyjność wizualną pomieszczeń i będą integralnym elementem wystroju wnętrza.


Paradyż Tubądzin Cerrad Ceramika Gres Nowa Gala Rako Ariana Opoczno Decus Lis Ceramika Ceramstic Alfalux Emil Antica Grespania Ariana Edimax Norddeutsche-steingut Dom Zirconio Provenza Settecento Capri