Płytki przemysłowe

Nasza firma wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw, które dostosowują swoje obiekty do parametrów obowiązujących w Unii Europejskiej, poleca podłogowe płytki przemysłowe Argelith Bodenkeramik kwaso- oraz zasadoodporne pod duże obciążenia. Są one wykorzystywane w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej i nie tylko. Jesteśmy największym dystrybutorem tych produktów w Polsce, sprowadzamy je od 25 lat. Dzięki bardzo dobrym parametrom technicznym posadzka tej marki zdobyła uznanie na polskim rynku.


Oferowane tu płytki podłogowe przemysłowe Argelith znajdują zastosowanie w zakładach mięsnych w Bydgoszczy, Osieku, Osiu i wielu innych miastach. Z tych rozwiązań korzystają takie przedsiębiorstwa, jak Romex, zakłady chemiczne Pollena czy Zachem, zakłady cukiernicze Kopernik i Jutrzenka, a także zakłady piwowarskie – Kujawiak, Leżajsk czy Lech. Ponadto podłogowe posadzki przemysłowe Argelith sprawdzają się w branży spożywczej w takich przedsiębiorstwach, jak Łowicz, Campina, Tymbark, Marwit, Danone czy Bakoma i w zakładach mleczarskich w Olsztynie, Inowrocławiu, Sanoku i nie tylko. Oferowane tu produkty wykorzystywane są również w piekarniach i cukrowniach w Toruniu czy Żninie, a także warsztatach samochodowych Mercedesa, Opla, Volkswagena i Forda.


Jak łatwo można zauważyć, dostępna w naszym salonie posadzka sprawdza się w wielu branżach - proponujemy podłogowe płytki dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego marki Argelith. Oferujemy kompleksową technologię kładzenia w/w płytek z zastosowaniem specjalistycznych klejów i fug kwaso- oraz zasadoodpornych firmy Botament. Technologia ta sprawdziła się w wielu zakładach z branży spożywczej, farmaceutycznej i chemicznej na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem. Towar przy większych zamówieniach dostarczamy na miejsce. Oferujemy atrakcyjne ceny z możliwością negocjacji.


Argelith Interbau My Way Tubądzin Rako Norddeutsche-steingut Ceramika Gres Nowa Gala