Ceramika Paradyż

Nietuzinkowy design połączony z wysoką jakością wykonania i precyzją wykonania – tak można scharakteryzować polską firmę, produkującą swoje produkty m.in. w Tomaszowie Mazowieckim. Ceramika Paradyż to jeden z liderów branży, której produkty znane są na całym świecie. To, co wyróżnia wytwarzane płytki, to dostępność wielu formatów, a także typów kafelków w ramach kolekcji.


Firma ta posiada szeroki asortyment produktów zarówno do kuchni i łazienki, jak i do przedpokoju, na taras i balkon czy też do salonu. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Państwa, jako klientów i proponuje nowoczesne oraz tradycyjne wzornictwo, z którego wybierze coś dla siebie i swojego domu każda zainteresowana osoba. Ceramika Paradyż oprócz standardowego kształtu płytek posiada również szeroki wybór różnego rodzaju mozaik, które doskonale sprawdzą się w każdej, nawet najmniejszej przestrzeni.

Dlatego też niezależnie od projektu czy też stylu, w jakim chcą Państwo wykończyć swój dom, spośród produktów tej marki z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie!


My Way Paradyż Classica