Płytki Ceramika Nowa Gala

Ponadczasowy wygląd połączony z eleganckim designem. Właśnie takie są płytki gresowe, z których słynie firma Nowa Gala. Bez problemu można z nich korzystać zarówno w wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, dzięki wytrzymałym i odpornym na warunki atmosferyczne składom kafelek. Doskonale sprawdzą się w każdym domu, mieszkaniu czy też w obiekcie użyteczności publicznej, podkreślając charakter danego wnętrza. Właśnie dzięki swojej uniwersalności i ponadczasowości są tak chętnie wybierane przez wielu klientów.


Płytki gresowe firmy Nowa Gala występują głównie w odcieniach białego, beżu, czerni i brązów. W zależności od wybranego modelu mogą one delikatnie imitować kamień, marmur, a także i beton. Doskonale sprawdzą się w salonie, łazience, a także kuchni czy na tarasie – na podłodze czy na ścianach. Wysoka jakość wykonania płytek zmniejsza ryzyko ewentualnych pęknięć.

Jeśli więc zależy Państwu na eleganckim i ponadczasowym gresie, który nada charakteru wnętrzu, to produkty tej firmy z pewnością spełnią wszystkie oczekiwania.


Nowa Gala