O Nas

salon1

Nasza Firma istniej po to aby spełniać najbardziej wymagające wizje dotyczące piękna, jakie dają płytki ceramiczne w Państwa otoczeniu. Ponad 31 lat doświadczenia oraz otwartość na pomysły sprawiają, że żaden klient nie odejdzie od nas obojętnie. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby wiodących producentów polskich oraz europejskich, jak i produkty importowane z całego świata.


Setki zrealizowanych projektów i inwestycji pozwoliły naszym pracownikom na zdobycie niezbędnego doświadczenia, które wykorzystujemy do tego aby Państwa projekty były wyjątkowe. Jednocześnie zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w dziedzinie designu umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

Każdy klient wymaga wysoko wykwalifikowanej obsługi, dlatego też Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia techniczne oraz projektowe połączone z profesjonalnymi technikami sprzedaży aby osiągnąć Państwa pełną satysfakcję.

W ofercie posiadamy płytki do łazienek, kuchni i salonów, które zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się także w sprzedaży płytek elewacyjnych, schodowych, tarasowych oraz cegły brukowej. W ofercie znajdują się też wysokiej jakości Niemieckie płytki dla przemysłu spożywczego, chemicznego oraz farmaceutycznego, które znalazły zastosowanie na terenie całego kraju w cukierniach, mleczarniach, zakładach chemicznych, czy też w serwisach samochodowych.

Obecnie dysponujemy powierzchnią wystawową o łącznej powierzchni prawie 700 m2 oraz zapleczem magazynowym przekraczającym 1000 m2.

Współpraca z ponad 35 fabrykami pozwala na pełną swobodę wyboru jaką chcemy Państwu zaoferować.

salon2