O nas

firma kafraNasza Firma istniej po to aby spełniać najbardziej wymagające wizje dotyczące piękna, jakie dają płytki ceramiczne w Państwa otoczeniu. Ponad 25 lat doświadczenia oraz otwartość na pomysły sprawiają, że żaden klient nie odejdzie od nas obojętnie. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby wiodących producentów polskich oraz europejskich, jak i produkty importowane z całego świata.


Setki zrealizowanych projektów i inwestycji pozwoliły naszym pracownikom na zdobycie niezbędnego doświadczenia, które wykorzystujemy do tego aby Państwa projekty były wyjątkowe. Jednocześnie zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w dziedzinie designu umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

 

Każdy klient wymaga wysoko wykwalifikowanej obsługi, dlatego też Nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia techniczne oraz projektowe połączone z profesjonalnymi technikami sprzedaży aby osiągnąć Państwa pełną satysfakcję.


firma 06W ofercie posiadamy płytki do łazienek, kuchni i salonów, które zadowolą gusta najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się także w sprzedaży płytek elewacyjnych, schodowych, tarasowych oraz cegły brukowej. W ofercie znajdują się też wysokiej jakości Niemieckie płytki dla przemysłu spożywczego, chemicznego oraz farmaceutycznego, które znalazły zastosowanie na terenie całego kraju w cukierniach, mleczarniach, zakładach chemicznych, czy też w serwisach samochodowych.

Obecnie dysponujemy powierzchnią wystawową o łącznej powierzchni prawie 700 m2 oraz zapleczem magazynowym przekraczającym 1000 m2 .

Współpraca z ponad 35 fabrykami pozwala na pełną swobodę wyboru jaką chcemy Państwu zaoferować.

„Ponad 25 letnia tradycja to tysiące zadowolonych klientów”

 

 

 

 

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl