Nowości

Szukając pomysłu na aranżację łazienki czy innych pomieszczeń, w których zamierzamy położyć na podłodze lub ścianach kafle, warto zapoznać się z naszymi nowościami produktowymi. Być może płytki ceramiczne z najnowszych kolekcji okażą się idealnym uzupełnieniem Państwa wizji wnętrza czy tarasu.

W ofercie naszego salonu płytek ceramicznych znajdą Państwo szeroki wybór klasycznych propozycji, jak również kolekcje inspirowane aktualnymi trendami architektonicznymi. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe rozwiązania cenionych na rynku producentów, by mogli Państwo wybierać spośród modnych okładzin ściennych i podłogowych, umożliwiających tworzenie najrozmaitszych kompozycji.

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami kafelek dostępnymi w naszym salonie w Bydgoszczy. Może to one zachwycą Państwa swoją kolorystyką lub unikalną strukturą.

tubadzin-logo

KOLEKCJA 33x90

Balance
aran-balance-hex
Horizon
aran-horizon 0
House of tones
aran-house-of-tones-beige 0
Integrally
aran-integrally 0
Interval
aran-interval 0
Organic Matt
aran-organic-matt-1 0
Serenity
aran-serenity-midi
Unit Plus
aran-unit-plus-str-3

 

logo paradyz

Tel Awiv - białe płytki łazienkowe
Białe płytki do łazienki

Wyjątkowa kolekcja białych płytek łazienkowych marki Paradyż, inspirowanych architekturą Tel Awiwu i całego Bliskiego Wschodu. Podstawowe, szkliwione kafle uzupełniają wyjątkowo dekoracyjne rozwiązania o różnych, oryginalnych strukturach, a także mozaika i szklane listwy.

Kolekcja płytek Stone City Paradyż
Stone City Paradyż

Wyjątkowo subtelna kolekcja łącząca w sobie surowość naturalnego kamienia z atrakcyjnymi, geometrycznymi strukturami oraz teksturami kojarzącymi się z naturą. Szare płytki łazienkowe z kolekcji Stone City marki Paradyż to doskonała harmonia elegancji z nowoczesnymi trendami.

Linum Stone - jasne, nowoczesne płytki łazienkowe
Nowoczesne płytki do łazienki

W tym przypadku projektantów zainspirowała Kamienna Góra i najstarsza w Europie przędzalnia lnu, która tam funkcjonowała. Płytki ceramiczne z kolekcji Linum Stone wyróżnia geometryczny charakter, a także oryginalna struktura lnu, podkreślona matowym oraz satynowym wykończeniem.

Chevron White - kafelki do łazienki
Francuskie kafelki do łazienki

Ponadczasowa elegancja i lekkość błyszczącej bieli. Ceramiczne płytki łazienkowe z kolekcji Chevron White to szkliwione kafle bazowe uzupełnione o finezyjne dekory, a także cokoły i kształtki. Całość pozwala tworzyć romantyczna wnętrza z nutą nowoczesności.

Norway Sky - jasne płytki łazienkowe
Jasne płytki łazienkowe

Chłód odcieni Silver i Grey połączone z minimalistyczną formą doskonale wpisują się we wnętrza w stylu skandynawskim. Inspirowana zorzą polarną kolekcja płytek ceramicznych Norway Sky to matowe kafle, panale tonalne, a także płytki zdobione prostymi, delikatnymi żłobieniami.

Hexx Universum - heksagonalne płytki salonowe
Płytki heksagonalne do salonu

Odpowiedź marki Paradyż na aktualne trendy architektoniczne. Płytki heksagonalne z kolekcji Hexx Universum to nie tylko modna, geometryczna forma kafli, lecz także równie popularne we wnętrzach szarości i beże. Atrakcyjne uzupełnienie stanowią wzorzyste heksagony.

Esagon - heksagonalne płytki łazienkowe
Heksagonalne płytki do łazienki

Geometryczna forma, pastelowe kolory i wzory inspirowane drewnem oraz płótnem. Kolekcja niewielkich płytek heksagonalnych Esagon marki Paradyż dzięki szerokiej gamie rozwiązań pozwala tworzyć na ścianach i podłogach unikalne kompozycje, dodające wnętrzom charakteru.

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl