Płytki ceramiczne do łazienki

Są Państwo na etapie wykańczania swojego mieszkania i szukają Państwo doskonałych jakościowo rozwiązań do aranżacji, które przetrwają próbę czasu i nie stracą na swojej atrakcyjności wizualnej nawet po wielu latach użytkowania? Zdaje się, że mamy coś dla Państwa!


W naszym asortymencie znajdą Państwo ścienne oraz podłogowe płytki ceramiczne do łazienek małych i dużych. Dostarczamy produkty wielu renomowanych i cenionych marek. Proponujemy wyroby m.in. takich producentów, jak Paradyż, Classica, Tubądzin, Rako Home i wielu innych. Posiadamy niezwykle modne w ostatnich czasach podłogowe płytki ceramiczne białe i szare, a także bogato zdobione oryginalnymi wzorami. Wszystkie z nich stworzone są zarówno do dużej, jak i do małej łazienki i umożliwiają stworzenie niepowtarzalnej, minimalistycznie białej bądź szarej lub szalenie kolorowej aranżacji w swoim domu.
W przypadku, gdyby chcieli Państwo zobaczyć na żywo któryś z produktów, zachęcamy do odwiedzin naszego salonu znajdującego się w Bydgoszczy.


My Way Paradyż Classica Maciej Zień Tubądzin Domino Rako Ariana Alfalux Ceramstic Dado Ceramica Norddeutsche-steingut Grespania Panaria Zirconio Ascot equipe Lis Ceramika Opoczno Decus Vives