Ceramstic

 

Jeśli szukają Państwo designerskich płytek do mieszkania lub na taras i chcecie postawić na nowoczesne, wyraziste wzory, to zachęcamy do zapoznania się z produktami marki Ceramstic. W naszym salonie oferujemy asortyment, który świetnie prezentuje się na podłogach i ścianach pomieszczeń. Stanowi doskonały element wystroju łazienki, kuchni czy też pokoju dziennego.

Producent oferuje zarówno płytki ceramiczne matowe, jak i z połyskiem. Dzięki niemal nieograniczonej kolorystyce artykułów można dopasować wyroby do każdej koncepcji wnętrza lub powierzchni zewnętrznej. Duży wybór wzorów umożliwia również tworzenie niepowtarzalnych połączeń. Popularnym rozwiązaniem jest na przykład ułożenie poziomego paska pod szafkami w kuchni z innych płytek niż te, które wypełniają resztę ściany. Wówczas aranżacja wygląda ciekawiej i nie potrzeba już dobierać zbyt wielu dodatków do wystroju pomieszczenia.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, w którym na żywo zobaczą Państwo płytki gresowe Ceramstic. Dzięki temu będziecie w stanie dostrzec wszystkie ich walory estetyczne.

 

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl