Płytki elewacyjne – jak wybrać najlepsze?

przytulny-i-nowoczesny-taras-ilario-ceramika-paradyzEstetyka jest niezwykle ważna, nie można jednak zapomnieć, że od płytek elewacyjnych oczekujemy czegoś więcej. Przede wszystkim wytrzymałości, zarówno na mechaniczne uderzenia jak i na czynniki atmosferyczne. Decydując się na kafelki mrozoodporne i o niskiej ścieralności zyskujemy gwarancję, że nawet po wielu sezonach doskonale będą trzymać się ściany, a na ich powierzchni nie zobaczymy rys ani pęknięć.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań są płytki klinkierowe. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że doskonale prezentują się one nie tylko na ścianach, ale również na cokołach oraz tarasach. Klinkier ceniony jest również za wytrzymałość oraz odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym także na mróz. Warto również podkreślić niekłopotliwe utrzymanie ich w czystości – zabrudzenia można usunąć bez mozolnego szorowania i silnych środków chemicznych.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również płytki gresowe. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim unikatowej estetyce, która pozwala imitować naturalne materiały, takie jak drewno czy kamień. Również i ten rodzaj ceramiki charakteryzuje się dużą wytrzymałością, dzięki czemu nie traci z czasem atrakcyjnego wyglądu. Jest też odporny na mróz, nie nasiąka wodą i wygodnie się go czyści.

W poszukiwaniu atrakcyjnych płytek elewacyjnych zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy. W bogatej ofercie z pewnością uda się znaleźć ceramikę, która spełni wszystkie oczekiwania. Zawsze mogą Państwo liczyć również na pomoc naszych doradców.

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl