Stylowa łazienka? Tylko z płytkami Paradyż

Tak samo jak i w modzie, trendy w branży wnętrzarskiej zmieniają się praktycznie co sezon. Jednego roku za najmodniejsze uchodzą aranżacje z mocno zaakcentowanym kolorem, zaraz potem królują stonowane barwy i organiczne faktury, które po chwili ustępują miejsca geometrycznym wzorom i efektownym dekoracjom. Przy tak dynamicznych i radykalnych zmianach dobrze jest polegać na zdaniu kogoś, kto na bieżąco śledzi wszystkie pojawiające się na rynku nowości i wie, jak połączyć ze sobą funkcjonalność i efektowny wygląd.

Łazienka z płytkami Paradyż

W dziedzinie urządzania łazienek takim autorytetem można nazwać Ceramikę Paradyż.

Dla osób poszukujących inspiracji dużym ułatwieniem jest kompleksowość proponowanych przez firmę Paradyż rozwiązań. Płytki w ofercie podzielone są na idealnie skomponowane kolekcje. W skład większości z nich wchodzą zarówno kafelki na ściany, podłogowe, jak również listwy oraz efektowne dekory. W zależności od zamysłu kolekcji są one dopasowane do siebie kolorystycznie, bądź też stanowią przyjemny dla oka kontrast. Jeśli przekonują Cię zestawienia proponowane przez projektantów Ceramiki Paradyż zyskujesz gotową aranżację, jeżeli jednak Twoja wizja łazienki wygląda inaczej, nic nie stoi na przeszkodzie, by płytki dopasować do siebie samodzielnie. A jest z czego wybierać…

W ofercie Ceramiki Paradyż znajdziesz setki najróżniejszych wzorów, wśród nich płytki imitujące strukturę drewna, geometryczne mozaiki oraz szklane inserta. Bogata gama kolorystyczna pozwoli na nawet najbardziej wymyślne realizacje. Niezależnie od tego, czy kierować będziesz się właściwościami antypoślizgowymi, łatwością utrzymania kafelków w czystości czy odpornością na zarysowania, z pewnością znajdzie się dla Ciebie właściwe rozwiązanie.

Mając do swojej dyspozycji tak szeroki wybór możesz być naprawdę kreatywny i stworzyć łazienkę swoich marzeń. Wystrój odzwierciedlający Twój gust i upodobania pozwoli Ci poczuć się dobrze w łazience, a to jest przecież o wiele ważniejsze niż moda czy najnowsze trendy.

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl