Białe płytki na podłogę? Czy warto?


Modnie i z klasą

Śnieżnobiałe płytki doskonale wyglądają, są bardzo modne i świetnie wpasowują się zarówno w nowoczesne, minimalistyczne wnętrza, jak również rustykalne czy klasycznie eleganckie aranżacje. Równie pięknie prezentują się ponadto nie tylko w salonie czy jadalni, lecz także w kuchniach i łazienkach.

Kolor ten kojarzy nam się przede wszystkim z czystością i elegancją. Położenie na podłodze białych płytek sprawi więc, że nasze wnętrze nabierze klasy i w zależności od charakteru całej aranżacji stanie się bardzo przytulne bądź też podkreślona zostanie jego surowość.

białe płytki do łazienki

Idealna baza

Białe płytki na podłodze są uniwersalną podstawą – bez względu na styl aranżacji. Perfekcyjnie komponują się właściwie z każdym kolorem, więc tak naprawdę nic nie ogranicza nas przy wyborze koloru ścian czy innych elementów wystroju.

Łącząc je z czernią uzyskamy modny kontrast. Pięknie wyeksponują też elementy w intensywnych, soczystych barwach. W zestawieniu z drewnem również uzyskamy ciekawy, bardzo przytulny efekt.

Optyczne powiększenie

Na położenie białych płytek na podłodze możemy zdecydować się bez względu na wielkość pomieszczenia. To idealna propozycja do dużych wnętrz, jak i małych łazienek, które powiększymy w ten sposób optycznie. Dzięki takim kaflom pomieszczenie będzie wydawało się przestronniejsze, jaśniejsze i bardziej uporządkowane.


Wymagające regularności

Tak naprawdę ich jedyną wadą, którą można jednak przekuć w kolejną zaletę, jest fakt, że szybko widać na nich zabrudzenia. Na takich kaflach nie ukryje się kurz, żaden włos czy chlapiący z patelni tłuszcz. Okładzina w tym kolorze będzie wymagać od nas regularnego, bardzo dokładnego sprzątania. Czyż nie jest jednak dobrze mieć 100% pewność, że w naszym domu jest naprawdę czysto?

Decydując się na nie musimy być świadomi, że konieczne będzie częste sprzątanie. Efekt, jaki w ten sposób uzyskamy, może przewyższyć jednak nasze najśmielsze oczekiwania!

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl