Blog

 

Stylowa łazienka? Tylko z płytkami Paradyż

Łazienka z płytkami Paradyż

 

Tak samo jak i w modzie, trendy w branży wnętrzarskiej zmieniają się praktycznie co sezon. Jednego roku za najmodniejsze uchodzą aranżacje z mocno zaakcentowanym kolorem, zaraz potem królują stonowane barwy i organiczne faktury, które po chwili ustępują miejsca geometrycznym wzorom i efektownym dekoracjom.

 

Czytaj więcej...

Płytki ceramiczne w salonie - stylowo i praktycznie

płytki ceramiczne w salonie

 

Większość z nas przyzwyczajona jest do myśli, że w pokoju dziennym kładzie się panele, parkiet lub wykładzinę. Naprawdę warto jednak rozważyć położenie płytek ceramicznych w salonie. Dlaczego?

 

Czytaj więcej...

Białe płytki na podłogę? Czy warto?

białe płytki łazienkowe

 

Ich elegancja i nieskazitelny wygląd kuszą, żeby zastosować je także we własnym domu. Czy rzeczywiście warto jednak położyć białe płytki na podłogę?

 

Czytaj więcej...

Czym kierować się przy wyborze płytek do łazienki?

Płytki Parydż

 

Naturalnie dla ostatecznego efektu bardzo ważny jest ich wygląd. Dla portfela z pewnością istotna jest również cena, jednak najważniejszym czynnikiem, którym powinniśmy kierować się przy wyborze płytek ceramicznych do łazienki są ich parametry techniczne. I nie chodzi tu wcale o ich wielkość czy kształt. Na co więc patrzeć w pierwszej kolejności?

 

Czytaj więcej...

4 wskazówki, jak urządzić modną i funkcjonalną łazienkę

Praktyczna łazienka

 

Ponieważ remont łazienki wiąże się ze sporymi kosztami oraz dużą ilością wymagających prac takich jak skuwanie płytek czy wymiana armatury i ceramiki, nie wykonujemy go tak często, jak często odświeżamy chociażby ściany w pozostałych pomieszczeniach. Bez względu więc na to, czy dopiero wykańczamy łazienkę, czy też chcemy ją odświeżyć, warto dobrze zaplanować to przedsięwzięcie, by efekt końcowy w pełni nas satysfakcjonował.

 

Czytaj więcej...

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl