Blog

 

Przytulny i funkcjonalny taras - od czego zacząć?

płytki tarasowe

 

Kiedy dni robią się coraz cieplejsze, chętnie spędzamy czas na świeżym powietrzu. Urządzenie na tarasie rodzinnej imprezy lub spotkania z przyjaciółmi czy nawet wypicie na nim porannej kawy, o ile tylko pozwoli na to pogoda, wydaje się świetnym pomysłem. O co warto zadbać, aby użytkowanie naszego zewnętrznego kącika było wygodniejsze? Oto kilka cennych wskazówek.

 

Czytaj więcej...

Wybór płytek na taras – na co zwrócić uwagę?

plytki_na_taras

 

Przyjemnie jest wypić na nim poranną kawę, a w trakcie letnich spotkań z przyjaciółmi będzie wręcz niezastąpiony. Taras pełni w domu bardzo reprezentacyjną funkcję i podczas wyboru kafelków, którymi zostanie wyłożony, z pewnością istotna będzie ich atrakcyjność wizualna.

 

Czytaj więcej...

Płytki ceramiczne w salonie - stylowo i praktycznie

płytki ceramiczne w salonie

 

Większość z nas przyzwyczajona jest do myśli, że w pokoju dziennym kładzie się panele, parkiet lub wykładzinę. Naprawdę warto jednak rozważyć położenie płytek ceramicznych w salonie. Dlaczego?

 

Czytaj więcej...

Stylowa łazienka? Tylko z płytkami Paradyż

Łazienka z płytkami Paradyż

 

Tak samo jak i w modzie, trendy w branży wnętrzarskiej zmieniają się praktycznie co sezon. Jednego roku za najmodniejsze uchodzą aranżacje z mocno zaakcentowanym kolorem, zaraz potem królują stonowane barwy i organiczne faktury, które po chwili ustępują miejsca geometrycznym wzorom i efektownym dekoracjom.

 

Czytaj więcej...

Czym kierować się przy wyborze płytek do łazienki?

Płytki Parydż

 

Naturalnie dla ostatecznego efektu bardzo ważny jest ich wygląd. Dla portfela z pewnością istotna jest również cena, jednak najważniejszym czynnikiem, którym powinniśmy kierować się przy wyborze płytek ceramicznych do łazienki są ich parametry techniczne. I nie chodzi tu wcale o ich wielkość czy kształt. Na co więc patrzeć w pierwszej kolejności?

 

Czytaj więcej...

Kafra Płytki Ceramiczne
Wszelkie prawa zastrzeżone
Nazwy, logo i znaki handlowe firm trzecich, są wykorzystywane na niniejszej stronie jedynie w celach informacyjnych


Kafra
ul.Przemysłowa 22,
85-758 Bydgoszcz
woj. kujawsko-pomorskie

NIP: 5542929485

Tel: +48 523-453-496
E-mail: firma@kafra.com.pl