Armatura sanitarna

Sanitariaty stanowią niezbędne wyposażenie każdej łazienki, które nada jej jednocześnie charakteru i podkreśli styl wybranych przez Państwa płytek. Urządzenia sanitarne z naszej oferty to nowoczesne elementy ceramiki i armatury, które nie tylko zachwycają wizualnie, lecz są także bardzo funkcjonalne i ułatwiają zachowanie czystości w pomieszczeniu.


Do Państwa toalet oraz pokoi kąpielowych proponujemy zarówno szeroki wybór modeli kabin prysznicowych, wanien, umywalek, misek ustępowych czy bidetów, jak również baterii i odpływów prysznicowych. Są to rozwiązania znanych producentów m.in. takich jak Roca, Koło, Geberit i Tres, którzy znani są z wysokiej jakości, trwałości oraz atrakcyjnego designu oferowanych urządzeń sanitarnych. Jesteśmy pewni, że w naszej hurtowni znajdą Państwo wszystko, czego potrzebujecie do zaaranżowania stylowej i funkcjonalnej łazienki.


Roca Koło Sanplast Besco Kermi Galassia Galassia Oristo Excellent Geberit Huppe Laufen Massi Polimat Polspa Radaway Remer Remer KFA Defra Kohlman Wiper Balneo